Szkoła Językowa

Znajomość języków obcych we współczesnym świecie to umiejętność wręcz podstawowa, która otwiera drogę do lepszego zatrudnienia, zmiany miejsca zamieszkania czy podróżowania.

Co jeszcze daje znajomość języków obcych ?

 • podniesienie komfortu podróżowania i eksplorowania innych kultur
 • możliwość korzystania z dorobku kulturalnego innych krajów: film, teatr, książka, sztuka i inne
 • efektywny trening mózgu w celu osiągania bardzo dobrych rezultatów na innych polach
 • umiejętność podejmowania słusznych decyzji ( według naukowców osoby dwujęzyczne są bardziej pewne swoich wyborów po przemyśleniu ich w drugim języku)
 • otwarcie na innych ludzi I przełamanie barier i własnych ograniczeń
 • możliwość zawierania nowych przyjaźni na całe życie
 • umiejętność poznania własnego języka

Nauka języków obcych nie jest zajęciem łatwym i przyjemnym. Wymaga czasu i wysiłku, ale włożony trud z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Korzyści jakie możesz odnieść ucząc się języków obcych są głównym czynnikiem motywującym do działania.

Języki w jakich uczymy to: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski I rosyjski.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych kursów, abyś mógł dołączyć do grona kompetentnych obywateli świata.

 

 

 

 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego? Język angielski jest współcześnie najpopularniejszym językiem obcym na świecie – zna go ok. 1,5 miliarda ludzi mieszkających na wszystkich kontynentach. Aktualnie znajomość tego języka jest wymagana na większości stanowiskach w wielu firmach. Język angielski jest językiem nauki, biznesu, współpracy międzynarodowej i dyplomacji oraz lubianych przez wszystkich podróży. Jest jednym z łatwiejszych języków do opanowania. W tym języku tworzone są największe przeboje muzyki pop i nie tylko, a dzięki znajomości angielskiego będziesz należeć do grona tych, którzy rozumieją co śpiewają. Ponadto, oglądanie ulubionych seriali i filmów w oryginale da ci ogromną satysfakcję i poczucie wewnętrznego sukcesu.

Kursy dla dzieci w naszej szkole to unikalne połączenie zabawy, nauki i doznań artystycznych [..]

Wszyscy dobrze wiemy, że okres nastoletni to trudny czas nie tylko dla samych nastolatków [..]

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób dorosłych chcących uczyć się języków [..]

Kursy dla dzieci.

Kursy dla dzieci w naszej szkole to unikalne połączenie zabawy, nauki i doznań artystycznych.
Profesor Manfred Spitzer powiedział : ‚Mózg ucznia to miejsce pracy nauczyciela’. Biorąc sobie te słowa do serca, dbamy,aby nasi lektorzy mieli świadomość tego,jak uczy się mózg, jakie metody sprzyjają nauce i jak najefektywniej wykorzystać potencjał umysłu naszych małych słuchaczy.
Wspomniany profesor powiedział również,że mózg został stworzony, aby się uczyć, dlatego nasi najmłodsi słuchacze miło spędzając czas,wkładają wiele wysiłku w naukę języka.Nie ograniczamy dzieci w ich dążeniach poznawczych. Opieramy nasze programy na ambitnych podręcznikach, modyfikujemy dostępne na rynku środki dydaktyczne tak, aby poziom uczniów był stale podnoszony.
Zatapiamy dzieci w języku pracując na oryginalnych piosenkach i filmach. Mówimy do nich w języku obcym i uczymy je komunikować się z nami również w tym języku. Budujemy w uczniach świadomość potrzeby używania języka, a także kształtujemy ich potrzebę uczenia się.
Neurobiolodzy zarzucają szkołom “ukrzesłowienie uczniów” czyli sztywne ramy lekcji, które skutecznie zabijają mózg.
W naszej szkole twoje dziecko ma szansę spędzenia lekcji na stole lub pod nim, chodząc albo leżąc, ponieważ wykorzystujemy metody aktywizujące, metody skierowane do kinestetyków, dzięki którym nie tylko szybciej zapamięta, ale także otworzy się na nowe możliwości.
W trakcie zajęć w naszej szkole rozwijamy wszystkie umiejętności uczniów: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie.Przykładamy dużą wagę do tego,aby nasycić programy ogromną ilością ćwiczeń, które pozwolą dopracować zagadnienia językowe w najmniejszych szczegółach. Naszym zadaniem jest wyposażyć twoje dziecko w rzetelną i szeroką wiedze językową oraz umiejęności niezbędne w komunikacji w języku obcym.
Języki w jakich uczymy :
angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski

Kursy dla dzieci młodszych :

kl. O Kids Starter
kurs przygotowujący do kursu pre-A1
1 x tydzień (90 minut) 60h/rok 2 x tydzień (60 minut) 60h/rok
kl. I Kids pre-A1
kurs dla dzieci po kursie Starter oraz rozpoczynających naukę angielskiego w kl.I
2 x tydzień (90 minut) 120h/rok 1 x tydzień (90 minut) 60h/rok
kl. II Kids A1
kurs dla dzieci po kursie pre-A1 oraz dzieci po roku intensywnej nauki angielskiego
2 x tydzień (90 minut) 120h/rok 1 x tydzień (90 minut) 60h/rok
kl. III Kids A1+
kurs dla dzieci po kursie A1 oraz dzieci po 2 latach intensywnej nauki angielskiego
2 x tydzień (90 minut) 120h/rok 1 x tydzień (90 minut) 60h/rok
Weryfikacja poziomu językowego w No.1 jest 2-etapowa (test poziomujący online i rozmowa z metodykiem). Dopiero po takiej weryfikacji decydujemy ostatecznie do jakiej grupy przyporządkowujemy dziecko. Może się zdarzyć,iż dziecko starsze z racji niskiego poziomu zaawansowania językowego zostanie przypisane do grupy młodszej. Dopuszczalna różnica wiekowa to 1 rok.

Kursy dla dzieci starszych (10+)

Junior A2 I Junior A2II 2 x tydzień (90 minut) 120h/rok
Junior A2+I Junior A2+II 2 x tydzień (90 minut) 120h/rok
Rozwijając umiejętności językowe nie skupiamy się na przerobieniu podręcznika w ciągu roku,dlatego poziomy Junior zostały podzielone na I i II, co pozwala na optymalny proces przyswajania wiedzy oraz zdobycia  umiejętności komunikacji w języku obcym. Kursy dla dzieci starszych odbywają się dwa razy w tygodniu w wymiarze 90 minut,ponieważ na tym etapie edukacyjnym skrócenie kursu spowodowałoby słabe przygotowanie uczniów do egzaminów językowych w przyszłości.

Specjalna oferta:

Kursy dla dzieci kl.4  – język angielski poziom początkujący
Znając lokalny rynek edukacyjny i problemy z nauką języka w szkole podstawowej, stworzyliśmy specjalny kurs na poziomie początkującym dla uczniów klas czwartych.

Jest on zaprojektowany tak,aby uczniowie byli w stanie szybko nadrobić zaległości i przygotować się do egzaminów językowych w późniejszym okresie. Intensywność kursu pozwala na tzw. załatanie dziur, ale również na rozwój umiejętności posługiwania się językiem angielskim w życiu codziennym.

Co dalej ?

Jeśli Twoje dziecko jest uczniem rozpoczynającym naukę języka angielskiego, nie ma potrzeby wykonywania żadnych testów poziomujących.

Możesz:

 • zapisać się online
 • zakładka ZAPISY – wysłać e-mail na sekretariat.no1@gmail.com z danymi Twojego dziecka ( Imię i nazwisko, wiek, klasa, wybór języka, nazwa i numer szkoły publicznej do jakiej dziecko uczęszcza oraz Twój numer telefonu I adres e-mail na jaki będziemy wysyłać informacje dotyczące kursu)

Jeśli Twoje dziecko nie jest uczniem rozpoczynającym naukę języka angielskiego, wejdź w zakładkę TESTY POZIOMUJĄCE i wybierz test poziomujący- angielski – dzieci/junior 6-12 lat.
Po wykonaniu testu otrzymasz wynik, który będzie widoczny również na naszym serwerze.
Następnie zadzwoń do nas – zakładka KONTAKT- i umów się na rozmowę dziecka z metodykiem.

 

Kursy dla młodzieży

Wszyscy dobrze wiemy, że okres nastoletni to trudny czas nie tylko dla samych nastolatków, ale też ich rodziców. To teraz rodzi się bunt i niechęć do wszystkiego co związane z nauką.
Jak zatem skutecznie zachęcić nastolatka do nauki języka obcego ?
Należy rozbudzić w nim chęć uczestniczenia w zajęciach i podtrzymać ten płomień w trakcie nauki.
Dlatego w No.1 programy dla młodzieżyoparte na ciekawych podręcznikach, magazynach,filmach i serialach.
Interaktywność i dynamika na zajęciach motywuje do nauki, a dobry kontakt lektorów z uczniami stwarza atmosferę przyjazną uczeniu się.
Jesteśmy świadomi jak ważna w życiu nastolatka jest muzyka, dlatego na zajęciach pracujemy na piosenkach, których repertuar dobierają sami uczniowie.Patrząc na ich zadowolone miny wiemy,że budujemy w nich poczucie przydatności języka w życiu, a co za tym idzie wciąż motywujemy do działania.
Bardzo ważnym elementem jest zrozumienie faktu,iż zwłaszcza nastolatki przechodzą tzw.etap ciszy podczas nauki języka obcego.
Lektorzy w No.1 są w pełni świadomi swojej roli w tym okresie. Wyposażają oni słuchacza w środki językowe, słownictwo i gramatykę, pokazują jak posługiwać się językiem i subtelnie przełamują ową ciszę.
Kursy dla młodzieży w No.1 mają za zadanie przygotować słuchaczy do egzaminów językowych na różnych etapach edukacyjnych.Pracujemy na podręcznikach, których zakres programowy odpowiada realizacji materiału objętego egzaminami państwowymi.
Przygotowujemy młodych ludzi również do Certyfikatów Językowych: PET, FCE,CAE oraz matury międzynarodowej.
Języki w jakich uczymy:
angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski

Kursy

Junior B1 Junior B1 II Kurs 2 x tydzień 90 minut 120h / rok
ponadto
kursy w językach: niemiecki,hiszpański, francuski,włoski 1 x tydzień 90 minut
Teen B1+ Teen B1+ II
Certyfikat PET
Teen B2 Teen B2 II
Certyfikat FCE
Teen FCE
przygotowanie do certyfikatu FCE
Teen C1 I Teen C1 II
Certyfikat CAE / matura międzynarodowa
Teen CAE
przygotowanie do certyfikatu CAE

Co dalej ?

Jeśli Twoje dziecko jest uczniem rozpoczynającym naukę języka angielskiego, nie ma potrzeby wykonywania żadnych testów poziomujących.

Możesz:

 • zapisać się online – zakładka ZAPISY
 • wysłać e-mail na sekretariat.no1@gmail.com z danymi Twojego dziecka ( Imię i
  nazwisko, wiek, klasa, wybór języka oraz Twój numer telefonu i adres e-mail na jaki będziemy wysyłać informacje dotyczące kursu)

Jeśli Twoje dziecko nie jest uczniem rozpoczynającym naukę języka angielskiego, wejdź w zakładkę TESTY POZIOMUJĄCE i wybierz test poziomujący – angielski – młodzież 13+.

Po wykonaniu testu otrzymasz wynik, który będzie widoczny również na naszym serwerze.

Następnie zadzwoń do nas – zakładka KONTAKT- i umów się na rozmowę dziecka z metodykiem.

 

Kursy dla dorosłych & firm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób dorosłych chcących uczyć się języków obcych stworzyliśmy kursy dopasowane stricte do twoich potrzeb. Rosnąca konkurencja na rynku pracy zmusza dorosłych do ciągłego podnoszenia kwalifikacji, również językowych.
Potrzebujesz zatem kursu, który pozwoli ci przygotować się na różne sytuacje w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę spełniającą kryteria dobrze dobranego kursu dla dorosłych. Jest to kurs ogólno-biznesowy , na którym nauczysz się:

 • komunikacji w pracy, podróży i życiu towarzyskim,
 • wykonywać rozmowy telefoniczne ( prywatne i służbowe),
 • pisać korespondecję w języku obcym ( e-mail, list, CV, list motywacyjny, podanie o pracę , itp.),
 • korzystać z informacji w języku obcym,
 • prowadzić prezentacje, negocjacje i rozmowy biznesowe w języku obcym,
 • rozumieć piosenki i filmy obcojęzyczne, Rozwiniesz swoje umiejętności mówienia, ( 70% zajęć przeznaczone na mówienie ), nabierzesz pewności siebie i zdobędziesz wiedzę niezbędną do swobodnego poruszania się w języku obcym. Po naszym kursie będziesz śmiało patrzeć w przyszłość, poszerzać grono znajomych, a także wspinac się po szczeblach kariery zawodowej. Podręczniki jakie dla Ciebie wybraliśmy są ambitne i skoncentrowane na rozwijaniu komunikacji oraz przystosowane do potrzeb kursu ogólnobiznesowego.

Kursy:

nazwa kursu poziom czas trwania ilość godzin
Adult A1 / A1 II początkujący / początkujący + 2 lata 120h /rok
Adult A2 / Adult A2 II niższy średnio-zaawansowany/ niższy średnio-zaawansowany +
Adult B1 /  Adult B1 II Średnio-zaawansowany/ średnio-zaawansowany +
Adult B2 / Adult B2 II wyższy średnio-zaawansowany/ wyższy średnio-zaawansowany +
 Adult C1 / Adult C1 +II zaawansowany/zaawansowany +
Adult C2 profesjonalny 2 lata

Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania w językach :
hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski/ukraiński

NOWOŚĆ!!!

INTENSYWNY KURS RAZ W TYGODNIU

Kurs dla wszystkich tych, którzy chcą uczyć się języka, ale mają ograniczenia czasowe.
Zajęcia w godzinach porannych lub popołudniowo-wieczornych od poniedziałku do piątku, we wszystkich językach.
Kurs 60h / rok – zajęcia 1 x tydzień ( 90 minut)

Przed przystąpieniem do kursu przejdź procedury kwalifikacyjne:
 • test online
  ( zakładka – TESTY POZIOMUJĄCE – test poziomujący – dorośli)
 • rozmowa z metodykiem
  ( skontaktuj się ze szkołą w celu umówienia spotkania z metodykiem w dogodnym dla ciebie czasie) 

Tylko taka, 2 – etapowa weryfikacja poziomu zaawansowania językowego pozwoli dobrać najodpowiedniejszą grupę dla Ciebie, w której rozwiniesz swoje umiejętności językowe. Będziesz uczyć się z osobami na zbliżonym poziomie i w zbliżonym wieku ( nie łączymy młodzieży z osobami dorosłymi).

Kursy dla firm:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowisk biznesowych stworzyliśmy kursy dopasowane stricte do potrzeb pracowników różnych firm. Rosnąca konkurencja na rynku pracy zmusza dorosłych do ciągłego podnoszenia kwalifikacji, również językowych.

Potrzeba zatem kursu, który pozwoli przygotować się na różne sytuacje w życiu zawodowym,ale też w życiu poza pracą.

Przygotowaliśmy ofertę spełniającą kryteria dobrze dobranego kursu dla dorosłych. Jest to kurs biznesowy , na którym uczymy:

 • komunikacji w pracy, podróży i życiu towarzyskim,
 • wykonywać rozmowy telefoniczne ( prywatne i służbowe),
 • pisać korespondecję w języku obcym ( e-mail, list, CV, list motywacyjny, podanie o pracę , itp.),
 • korzystać z informacji w języku obcym,
 • prowadzić prezentacje, negocjacje i rozmowy biznesowe w języku obcym,
 • rozumieć piosenki i filmy obcojęzyczne, Rozwiniesz swoje umiejętności mówienia, ( 70% zajęć przeznaczone na mówienie ), nabierzesz pewności siebie i zdobędziesz wiedzę niezbędną do swobodnego poruszania się w języku obcym.

 

Po naszym kursie będziesz śmiało patrzeć w przyszłość, poszerzać grono znajomych, a także wspinac się po szczeblach kariery zawodowej. Podręczniki jakie dla Ciebie wybraliśmy są ambitne i skoncentrowane na rozwijaniu komunikacji oraz przystosowane do potrzeb kursu ogólnobiznesowego.

Proponujemy kursy TAILOR-MADE :

 • dla prawników
 • dla sekretarek i asystentek
 • dla przedstawicieli handlowych
 • dla księgowych
 • dla pracowników biur podróży lub osób często wyjeżdżających za granicę
 • dla osób poszukujących lub zmieniających pracę
 • dostosowane do profilu firmy

Kursy w językach:
angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski / ukraiński, włoski, francuski
Cena kursu ustalana jest indywidualnie i zależy od :
rodzaju kursu, miejsca odbywania się kursu, ilości uczestników szkolenia
W cenie kursu zapewniamy:

 • przeprowadzenie audytu językowego pisemnego i ustnego przed rozpoczęciem kursu,
 • określenie potrzeb i predyspozycji słuchaczy, napisanie programu kursu dla grup i osób indywidualnych, podział na grupy zaawansowania językowego,wybór podręcznika
 • wykwalifikowaną kadrę lektorską
 • stały nadzór metodyczny
 • wgląd kadry zarządzającej w materiał video z hospitowanych zajęć
 • nagrane zajęcia dla osób nieobecnych
 • raporty i sprawozdania z przeprowadzonych zajęć i frekwencji słuchaczy
 • miesięczne raporty z postępów słuchaczy
 • przygotowanie i przeprowadzenie sesji egzaminacyjnych
 • podręczniki, materiały dodatkowe
 • zajęcia prowadzone z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych

Zapraszamy do kontaktu ( zakładka KONTAKT). Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z organizacją kursów w Państwa firmie.

 

Otwarcie niemieckich rynków pracy spowodowało, że niejeden z nas myśli o wyjeździe właśnie do Niemiec. Niemcy są największą potęgą gospodarczą w Unii Europejskiej i czwartym najlepiej rozwiniętym gospodarczo krajem na świecie. Niemieckie przedsiębiorstwa cieszą się doskonałą renomą na skalę międzynarodową.

Znajomość niemieckiego otwiera wiele furtek, nie tylko w Niemczech, ale też w Szwajcarii, Austrii, Luksemburgu czy Lichtenstein. Język niemiecki jest także językiem ojczystym wielu ludzi mieszkających w północnych Włoszech, wschodniej Belgii, Holandii, Danii, wschodniej Francji, w części Polski, w Czechach, Rosji i Rumunii, jak również w innych krajach Europy. Wielu naukowców i badaczy posługuje się tym językiem i w nim właśnie pisze. A ponieważ tylko niewielki odsetek książek jest tłumaczony na inne języki, tylko znajomość języka niemieckiego pozwala na poznanie tych tytułów.

Jeżeli znasz język angielski, to masz znaczną przewagę w nauce niemieckiego. Zarówno współczesny język niemiecki, jak i współczesny język angielski mają wspólnego przodka – język germański. Te dwa języki mają wiele podobieństw w gramatyce i w słownictwie. Stąd łatwo można wysnuć wniosek, że niemiecki będzie dla ciebie ‚bułką z masłem’.

Kursy dla dzieci  i  młodzieży

Junior A1
od początku
Junior A1 II
po roku nauki
 1 x tydzień (90 minut)
60h/ rok
Junior A2 I
po 2 latach nauki
 Junior A2 II
po 3 latach nauki
 1 x tydzień (90 minut)
60h/ rok
Junior B1
po 4 latach nauki
 Junior B1 II
po 5 latach nauki
1 x tydzień (90 minut)
60h/ rok
Teen B2
po 6 latach nauki
 Teen B2 II
po 7 latach nauki
1 x tydzień (90 minut)
60h/ rok lub
2 x tydzień (90 minut)
120h/rok
Teen C1
po 8 latach nauki
 Teen C1 II
po 9 latach nauki
1 x tydzień (90 minut)
60h/ rok lub
2 x tydzień (90 minut)
120h/rok
Rozwijając umiejętności językowe nie skupiamy się na przerobieniu podręcznika w ciągu roku,dlatego poziomy Junior zostały podzielone na I i II, co pozwala na optymalny proces przyswajania wiedzy oraz zdobycia  umiejętności komunikacji w języku obcym.

 

SPECJALNA OFERTA:
Kursy dla dzieci kl.4 – język niemiecki poziom początkujący
Znając lokalny rynek edukacyjny i problemy z nauką języka w szkole podstawowej, stworzyliśmy specjalny kurs na poziomie początkującym dla uczniów klas czwartych. Jest on zaprojektowany tak,aby uczniowie byli w stanie szybko nadrobić zaległości i przygotować się do egzaminów językowych w późniejszym okresie. Intensywność kursu pozwala na tzw. załatanie dziur, ale również na rozwój umiejętności posługiwania się językiem angielskim w życiu codziennym.

Kursy dla dorosłych

Przygotowaliśmy ofertę kursu języka niemieckiego również dla słuchaczy dorosłych. Wiemy jak ważna jest znajomość tego języka, by móc pracować w firmach zagranicznych, podróżowac po świecie czy też kształcić się.
Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania ( od A1 do C1 ) oraz zajecia indywidualne, dopasowane do potrzeb klienta.
Pracujemy na wielu materiałach, w tym autentycznych źródłach, które w znaczny sposób rozwijają umiejętność komunikacji w języku niemieckim.

Jak się zapisać ?

 • wejdź w zakładkę ZAPISY – wypełnij oznaczone pola i poczekaj na e-mail zwrotny od nas
 • jeśli już kiedyś Twoje dziecko lub Ty uczyliście się tego języka, wejdź w testy poziomujące (wybierz odpowiedni dla siebie ) i przekonaj się na jakim poziomie jesteś, a następnie skontaktuj się z nami celem doboru kursu.

Moda na hiszpański trwa nieprzerwanie od wielu lat. Hiszpańskojęzyczni idole futbolu przyciągają tłumy zapalonych młodych ludzi, którzy chcą być jak Ronaldo. Najnowsze hity z list przebojów również należą do wykonawców hiszpańskojęzycznych. A któż nie chciałby śpiewać w tym języku? Odpowiedź nasuwa się sama – KAŻDY.
Aktualnie 500 milionów ludzi na całym świecie posługuje się językiem hiszpańskim. Znajomość tego języka z pewnością wyróżni Cię na rynku pracy.

Dla osób kochających podróże oraz poznawanie obcych kultur znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem i niezwykle cenną pomocą w zrozumieniu wartości rządzących daną społecznością oraz tradycji i obyczajów.

Posiadamy w ofercie kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kursy dla dzieci młodszych (od 6 roku życia)

Kids Starter
od początku
1 x tydzień (90 minut)
60h / rok
Kids A1
po roku nauki
Kids A1+
po 2 latach nauki
Weryfikacja poziomu językowego w No.1 jest 2-etapowa (test poziomujący online i ewentualna rozmowa z lektorem). Dopiero po takiej weryfikacji decydujemy ostatecznie do jakiej grupy przyporządkowujemy dziecko. Może się zdarzyć,iż dziecko starsze z racji niskiego poziomu zaawansowania językowego zostanie przypisane do grupy młodszej.Dopuszczalna różnica wiekowa to 1 rok.

Kursy dla dzieci starszych i młodzieży (10+)

Junior A1
od początku
Junior A1 II
po roku nauki
1 x tydzień (90 minut)
60h/ rok
Junior A2 I
po 2 latach nauki
 Junior A2 II
po 3 latach nauki
Junior B1
po 4 latach nauki
 Junior B1 II
po 5 latach nauki
Teen B2
po 6 latach nauki
 Teen B2 II
po 7 latach nauki
Rozwijając umiejętności językowe nie skupiamy się na przerobieniu podręcznika w ciągu roku,dlatego poziomy Junior zostały podzielone na I i II, co pozwala na optymalny proces przyswajania wiedzy oraz zdobycia  umiejętności komunikacji w języku obcym.

Kursy dla dorosłych

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania językowego ( od A1 do C1), a także prowadzimy zajecia indywidualne, dopasowane do potrzeb klienta.
Pracujemy na wielu materiałach, w tym autentycznych źródłach, które w znaczny sposób rozwijają umiejętność komunikacji w języku hiszpańskim.
Nasza Lektorka to rodowita Meksykanka, która dodatkowo dodaje kolorytu naszym zajęciom. Dba o każdy szczegół swoich zajęć, wplatając w ćwiczenia językowe wątki kulturowe.Buduje pozytywną atmosferę i motywację do nauki

Jak się zapisać ?

 • wejdź w zakładkę ZAPISY – wypełnij oznaczone pola i poczekaj na e-mail zwrotny od nas
 • jeśli już kiedyś Twoje dziecko lub Ty uczyliście się tego języka, wejdź w testy poziomujące (wybierz odpowiedni dla siebie ) i przekonaj się na jakim poziomie jesteś, a następnie skontaktuj się z nami celem doboru kursu.

Francuski od wieków uchodzi za język kultury, mody, kuchni, teatru i sztuk wizualnych oraz tańca i architektury.
Uważany niegdyś za język elit wpisał się w naszą świadomość jako język niezwykle dystyngowany.
Francja to najczęściej odwiedzany kraj Europy. Francuski przydaje się także podczas podróży do Afryki, Szwajcarii, Kanady, Monako i wielu innych krajów frankofońskich.
Znajomość francuskiego pozwala na studiowanie na najbardziej renomowanych francuskich uniwersytetach, politechnikach, szkołach handlowych, uznawanych za najlepsze wyższe uczelnie w Europie i na świecie. Jest to oficjalny język ONZ, Unii Europejskiej, UNESCO, NATO, Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, Czerwonego Krzyża i wielu innych instytucji.
Nauka języka francuskiego jest pomocna w nauce innych języków obcych, zwłaszcza romańskich (hiszpański, portugalski, włoski, rumuński), a także angielskiego, który zapożyczył od francuskiego 50% współczesnego słownictwa.
Znajomość języka francuskiego i angielskiego to silny atut zwiększający szanse na międzynarodowym rynku pracy.
Posiadamy w ofercie kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kursy dla dzieci młodszych (od 6 roku życia)

Kids Starter
od początku
1 x tydzień (90 minut)
60h / rok
Kids A1
po roku nauki
Kids A1+
po 2 latach nauki
Weryfikacja poziomu językowego w No.1 jest 2-etapowa (test poziomujący online i ewentualna rozmowa z lektorem). Dopiero po takiej weryfikacji decydujemy ostatecznie do jakiej grupy przyporządkowujemy dziecko. Może się zdarzyć,iż dziecko starsze z racji niskiego poziomu zaawansowania językowego zostanie przypisane do grupy młodszej.Dopuszczalna różnica wiekowa to 1 rok.

Kursy dla dzieci starszych i młodzieży (10+)

Junior A1
od początku
Junior A1 II
po roku nauki
1 x tydzień (90 minut)
60h/ rok
lub
2 x tydzień (90minut) 120h/ro
Junior A2 I
po 2 latach nauki
 Junior A2 II
po 3 latach nauki
Junior B1
po 4 latach nauki
 Junior B1 II
po 5 latach nauki
Teen B2
po 6 latach nauki
 Teen B2 II
po 7 latach nauki
Rozwijając umiejętności językowe nie skupiamy się na przerobieniu podręcznika w ciągu roku,dlatego poziomy Junior zostały podzielone na I i II, co pozwala na optymalny proces przyswajania wiedzy oraz zdobycia  umiejętności komunikacji w języku obcym.

Kursy dla dorosłych

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania językowego ( od A1 do C1), a także prowadzimy zajecia indywidualne, dopasowane do potrzeb klienta.
Pracujemy na wielu materiałach, w tym autentycznych źródłach, które w znaczny sposób rozwijają umiejętność komunikacji w języku francuskim.
Przykładamy dużą wagę do wymowy, która w przypadku języka francuskiego do najłatwiejszych nie należy. Staramy się wykształcić w słuchaczu przede wszystkim umiejętność komunikacji w tym języku, ale również pisania maili i innych form użytkowych, słuchania
tekstów autentycznych czy czytania oryginalnych źródeł.

Jak się zapisać ?

 • wejdź w zakładkę ZAPISY – wypełnij oznaczone pola i poczekaj na e-mail zwrotny od nas
 • jeśli już kiedyś Twoje dziecko lub Ty uczyliście się tego języka, wejdź w testy poziomujące (wybierz odpowiedni dla siebie ) i przekonaj się na jakim poziomie jesteś, a następnie skontaktuj się z nami celem doboru kursu.